Naši zákazníci

Objednávky nebyly nikdy snažší

 

e-shop logo

 

Společnost Coca-Cola HBC Česká republika spustila jako první na trhu mezi výrobci nealkoholických nápojů možnost objednávání nápojů přes internet pro své zákazníky. Nakupování prostřednictvím e-shopu je primárně určeno pro hotely, restaurace, kavárny, čerpací stanice, trafiky a malé obchody s potravinami.

více

 

Stáhněte si Potvrzení o alergenech v našich výrobcích

 

V souvislosti s povinností uvádět seznam alergenů na nápojových lístcích si zde můžete stáhnout Prohlášení o alergenech.

Společenská odpovědnost

Naše Zpráva o sociální odpovědnosti ukazuje hodnoty, ve které věříme, výsledky, kterých jsme dosud dosáhli, a principy, které uplatňujeme v našem podnikání každý den.

 CSR report


 

Navštivte náš výrobní závod!

skoly exkurze

 

I pro tento školní rok jsme připravili pro střední školy, gymnázia a vysoké školy program Exkurze v závodě v Praze-Kyjích. Navázali jsme tak na zkušenosti z minulých let, ve kterých náš výrobný závod navštívilo více jak 10 000 žáků a studentů z celé České republiky. Přijeďte se k nám podívat i vy. 

více 

Už jste si všimli nové globální kampaně „Taste the Feeling“?

Recyklace obalů

V lednu v Paříži představil marketingový ředitel společnosti The Coca-Cola Company Marcos de Quinto novou globální marketingovou strategii “One Brand“ která poprvé v historii společnosti pokrývá všechny výrobky značky Coca-Cola dostupné na českém trhu, tedy Coca-Cola, Coca-Cola light a Coca-Cola Zero, pod jednu ikonickou značku ve společné globální kreativní kampani „Taste the Feeling“.

Kampaň „Taste the feeling“ využívá příběhy a momenty každodenního života, kdy si můžeme s potěšením vychutnat svou Coca- Colu. Někdo ji rád kalorickou, někdo preferuje kalorie snižovat, pro mnohé je oblíbená s kofeinem a na své si přijdou i ti, co kofein nemusí. Proto je tu kampaň „Taste the feeling“, kterou v průběhu roku 2016 uvidíte v 10 televizních reklamách, na více jak 100 fotografiích umístěných na billboardech, v prodejnách a digitálních médiích a dokonce máte možnost se podílet na kampani díky interaktivní aplikaci s možností sdílení přes různé sociální sítě s hashtagem #tastethefeeling.

Najděte si Coca- Colu, která nejvíce odpovídá vašemu životnímu stylu a vychutnejte si ledově vychlazené osvěžení, které s sebou přináší jedinečné pocity.

Naše nápoje získáte i bezkontaktně

V půlce března jsme společně s partnery VISA Europe a ČSOB představili nový bezkontaktní způsob placení při nákupu nápojů z našich automatů. V Česku můžete využít 730 a na Slovensku 120 prodejních automatů, které přijímají platby nově tzv. pípnutím. Platby jsou možné všemi druhy karet, karta VISA není podmínkou. Nadále lze za nápoje platit hotově. Nové automaty najdete hlavně v kancelářských budovách, na vysokých školách, v nákupních centrech, nemocničních halách či sportovištích.