O nás

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko je významnou společností v potravinářském průmyslu v každé ze dvou zemí, v nichž působí jako výrobce značkových nealkoholických nápojů společnosti The Coca-Cola Company.

Nabízíme své produkty více než 15 miliónům spotřebitelů ve dvou zemích. Vyrábíme a distribuujeme unikátní portfolio kvalitních značek nealkoholických nápojů, přinášíme na trh své nadšení pro skvělou exekuci a klademe důraz na svou roli v oblasti společenské odpovědnosti.

 

Naše společnost

Začali jsme podnikat v tehdejším Československu v roce 1991.

Coca-Cola v České republice

Provozujeme výrobní závod v Praze-Kyjích a řadu obchodních a distribučních center, jejichž prostřednictvím dovážíme naše výrobky obchodním partnerům a díky nim i konečným spotřebitelům.

Coca-Cola na Slovensku

Zaměstnáváme téměř 1500 zaměstnanců a na každé naše pracovní místo navazují další v našem dodavatelsko-odběratelském řetězci.

Naším cílem je být žádaným dodavatelem nealkoholických nápojů pro více než 60 000 našich zákazníků, kteří naše zboží prodávají dál, našim spotřebitelům.

Společnost je součástí skupiny Coca-Cola Hellenic, jednoho z největších světových výrobců nealkoholických nápojů společnosti The Coca-Cola Company a největšího v Evropě. Společnost Coca-Cola Hellenic operuje ve 28 zemích Evropy, Asie a Afriky. Sídlo společnosti je v Zugu. Akcie společnosti Coca-Cola Hellenic jsou obchodovány na burzách v Aténách, New Yorku a Londýně.

Naše portfolio

Vyrábíme, prodáváme a distribuujeme široké portfolio značek nealkoholických nápojů, které vlastní převážně společnost The Coca-Cola Company.

Naše portfolio se skládá ze:

  • značek známých po celém světě, jako jsou Coca-Cola, Coca-Cola zero, Coca-Cola light, Fanta či Sprite,
  • značek vlastněných jinými společnostmi, jako jsou illy issimo, Nestea a Monster.

Neustálými inovacemi v našem portoliu nabízíme spotřebitelům větší výběr, než kdykoliv předtím.

Udržitelný růst

Abychom zajistili náš dlouhodobý úspěch, zavázali jsme se minimalizovat dopady naší činnosti na životní prostředí a podporovat život v místních komunitách. Soustředíme se na ty otázky, které jsou klíčové pro naše podnikání a pro všechny zainteresované strany:

Pro každou z těchto oblastí jsme si definovali cíle, měření a monitorování našeho postupu stejně, jako u dalších činností našeho podnikání. Řídíme se hlavními externími standardy a metodologiemi a náš postup zveřejňujeme ve Zprávách o sociální zodpovědnosti.

Back to top