Exkurze ve výrobním závodě

Naše společnost připravuje v průběhu školního roku program exkurzí pro školy. Cílem tohoto programu je seznámit případné zájemce nejen s historií samotného nápoje a výrobní společnosti, ale také s naší každodenní praxí.

Každé školní třídě/skupině nabízíme podobný program návštěvy, sestávající z prohlídky výrobního závodu, výkladu o historii firmy, ale také např. z informací o tom, jak řídíme distribuci, jak pečujeme o naše zákazníky apod. Pokud by některé třídy měly zájem o podrobnější výklad např. v oblasti marketingu či prodeje, jsme schopni takovou exkurzi po dohodě "ušít" přímo na míru.

Exkurze v Praze - Kyjích

Exkurze ve výrobním závodě v Praze - Kyjích

Každá exkurze trvá přibližně 120 minut a je samozřejmě bezplatná. Maximální velikost jedné skupiny je 50 osob včetně doprovodu. Jsme schopni vás přivítat vždy ve čtvrtek (od 9:00 a od 11:00 hodin). Vzhledem k povaze programu doporučujeme účast žáků/studentů až od 14 let.  

Chcete nás navštívit? Objednávejte se na e-mailu: vnejsi-vztahy.cz@cchellenic.com nebo telefonicky na 283 015 203.

Exkurze ve výrobním závodě Lúka u Piešťan

Exkurze trvá přibližně 90 minut a je také bezplatná. Návštěvníky rádi uvítáme od úterý do čtvrtka - organizujeme dvě exkurze denně, od 9:30 a od 11:00 hodin. Doporučená velikost skupiny je maximálně 45 osob. Vzhledem k povaze programu doporučujeme účast žáků/studentů od 12 let.

Chcete nás navštívit? Objednávejte se na e-mailu: lujza.gajdosova@gmail.com nebo telefonicky na 00421 904 722 430.

Back to top

Odkazy