Osvěžující nápoje

Společnost Coca-Cola HBC Česká a Slovenská republika vyrábí, prodává a distribuuje zákazníkům řadu nealkoholických nápojů včetně čtyř světově nejprodávanějších značek: Coca-Cola, Coca-Cola light, Fanta a Sprite.

V České republice a na Slovensku poskytujeme spotřebitelům širokou škálu dalších sycených i nesycených nápojů a balených vod.

<><>

Sycené nápoje

Sycené nápoje v čele s nejoblíbenějšími značkami světa mají v našem portfoliu nezastupitelnou roli. I v této kategorii nabízíme spotřebitelům novinky - v roce 2008 to byl nápoj Coca-Cola zero, v roce 2009 Fanta bez chemických konzervantů, v roce 2010 energetický nápoj Monster a máte se nač těšit i v dalších letech.

Produkty kategorie sycených nápojů jsou důležitým a neustále rostoucím segmentem; nabízejí spotřebitelům chutné a rychlé osvěžení a hydrataci, která je nezbytná pro dobrý pocit.

"Bublinky" v sycených nápojích vznikají díky oxidu uhličitému, který se do nápojů přidává při výrobě, stejně jako například při výrobě perlivých minerálních či pramenitých vod.

Oxid uhličitý (CO2) je neškodný bezbarvý plyn bez vůně, který je běžně přítomný v atmosféře a který poskytuje syceným nápojům požadovaný "říz". 


nápoj Sprite

Nesycené nápoje

Kategorie nesycených nápojů, tedy nápojů bez přidaného oxidu uhličitého, je jednou z nejdynamičtěji se rozvíjejících. V souvislosti se vzrůstajícím zájmem spotřebitelů o zdravý životní styl naše portfolio v této kategorii neustále rozšiřujeme - ať už se jedná o ledové čaje Nestea Vitao, které jsou zcela bez chemických konzervantů, o širokou paletu příchutí džusů Cappy a ovocných nápojů Cappy Ice Fruit, či o další nápoje, například sportovní nápoj Powerade.


Cappy Ice Fruitnápoj Powerade

Balené vody

Balené minerální vody Bonaqua a Römerquelle v různých variantách perlivosti a s různými příchutěmi si získaly na českém a slovenském trhu velmi silné postavení. 

Voda je životně důležitá pro lidské zdraví. Naše společnost prodává na českém a slovenském trhu minerální vodu Bonaqua a minerální vodu Römerquelle.


nápoj Bonaqua voda Römerquelle

Back to top